Hakkımızda

1982 yılında Ordu Yardımlaşma Kurumu'nun iştariki olarak kurulan Oyak Yatırım, 2001 yılında Oyakbank'ın Sümerbank'ı satın alması sonrasında faaliyetlerini Yaşar Yatırım ve OB Menkul Değerler ile birleştirerek sektördeki konumunu güçlendirmiştir. Şirket, birleşmelerle hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için güç, prestij, güvenilirlik ve kalite ile özdeşleşmiştir.

Adını güven, kalite, güç ve prestijle özdeşleştiren Oyak Yatırım bu vizyonu çerçevesinde 4 Mayıs 2001 tarihinde SGS Yardsley firmasından ISO 9002 Kalite Belgesi alarak çalışmalarını Toplam Kalite Prensipleri çerçevesinde yürütmeye başlamıştır.

Yaygın şube ve acenta ağıyla sektörün lider ve seçkin kuruluşlarından olan Oyak Yatırım sunduğu hizmetleri çağrı merkezi ve sanal şube ile destekleyerek yaygınlaştırmayı amaçlamıştır.

Oyak Yatırım, Aracılık ve Araştırma Hizmetlerinin yanısıra son yıllarda Kurumsal Hizmetleri ile sektörde ön plana çıkmıştır. Kurumsal finansman ve yatırım bankacılığı faaliyetleri geniş bir hizmet yelpazesinde sunulan hizmetleri içermektedir.

Oyak Yatırım kurumsal finansman ekibi, şirketlerin stratejik hedeflerin en iyi şekilde anlaşılması ve iş fırsatlarının değerlendirilmesi, karşılaşabilecekleri risklerin tanımlanması, minimize edilmesi, şirket değerini maksimize etmeye yönelik stratejik adımların belirlenmesi, uygulanması, uzun vadeli iletişim ve güçlü müşteri yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri çok risklidir. Kaldıraç etkisi nedeniyle, düşük teminatla işlem yapmanın piyasada lehe çalışabileceği gibi aleyhe de çalışabileceği ve bu anlamda kaldıraç etkinin tarafınıza yüksek kazançlar sağlayabileceği gibi yüksek zararlara da yol açabileceği ihtimali daima göz önünde bulundurulmalıdır. Ters fiyat hareketleri sonucunda yetkili kuruluşa yatırdığınız paranın tümünü kaybedebilirsiniz. Devamını Göster